Rozwiązania Inteligentne

int1   Systemy domowe i zakładowe bazujące na takich systemach jak systemach KNX, FIBARO, VIMAR, VIVIMAT, to w pełni zarządzane oraz konfigurowalne rozwiązania umożliwiające sterowanie oświetleniem, gospodarką cieplną, urządzeniami elektrycznym i elektronicznymi czy przepływem wody.
rozwiązania takie to ekonomia i swoboda użytkowania a w przypadku zastosowani rozwiązań typu Hihg-End prestiż.

Systemy inteligentne sprawują pieczę nad Państwa domem, mieszkaniem czy zakładem pracy czuwając nad ekonomią zużycia środków i bezpieczeństwem majątku i osób.

 

int2int3Przykładowo, jeśli wracają Państwo do domu po pracy, system bazując np na komunikacji GPS lub nastawach czasowych, lub też połączeniu jednego i drugiego odpowiednio wcześniej ustawi wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach, włączy np. piekarnik aby podgrzać obiad czy ekspres do kawy, gdy będziecie Państwo już blisko domu. przed wjazdem na posesję rozbroi alarm, otworzy bramę oraz garaż, zapali niezbędne oświetlenie a po wprowadzeniu auta automatycznie zamknie bramę wjazdową i garażową. W przypadku kiedy będą Państwo zmuszeni wrócić później niż zwykle to poza powyższą zaprojektowaną wcześniej rutyną system przygotuje Państwu kąpiel o ulubionej temperaturze wody.

Ze względu na ciągły i szybki rozwój technologii można takie rozwiązania zastosować nie tylko na etapie projektowania ale również w wykończonych posesjach.int4

Comments are closed.